NAŠE SLUŽBY

TAPY cz s. r. o nabízí široký sortiment výpočetní techniky. Spolu se zařízením nabízíme i jeho podporu a vypracování opatření pro prvotní nastavení, uvedení do provozu, provoz a záruční servis.

Základem každého IT projektu je hardware a/nebo software. Optimální výběr komponentů není snadný úkol. Jednak není touha přeplácet, jednak je nutné zajistit dostatečnou míru spolehlivosti, škálovatelnosti a stabilního provozu informačního systému. 

Naše společnost poskytuje poradenské služby a zajišťuje komplexní firemní dodávky spolehlivého hardwaru a softwaru za dostupnou cenu. Výhodou naší nabídky je, že doporučíme řešení prověřená v reálných projektech.

Zákazník se může spolehnout na odborné poradenství v oblasti výběru / konfigurace zařízení a softwaru. V naší osobě najdete odpovědného poskytovatele služeb, a proto dodávaná řešení obsahují potřebné certifikáty a licence. Nabízíme vám následující typy dodávek:

 • Serverové zařízení;
 • Síťové zařízení;
 • Serverové skříně;
 • Komponenty SKS;
 • Software.
 • Serverové zařízení

  Naše společnost nabízí komplexní řešení serverových systémů pro malé a střední podniky. Spolu s dodávkami zařízení a komponent od předních mezinárodních značek (HP, Dell, IBM, SuperMicro) jsme sami vyvinuli vysoce výkonné serverové zařízení, základní a střední úrovně.

  Dodáváme servery a systémy pro ukládání dat libovolné složitosti a konfigurace pro podnikové informační systémy a vizualizaci, nabízíme odborné poradenství při výběru serverů a komponent.

   

  Naším cílem je poskytovat řešení pro vaše podnikání za nejlepší cenu, zajistit spolehlivý provoz zařízení, včasnou údržbu a škálování systémů. Jsme připraveni Vám nabídnout nejlepší hardware konfiguračního serveru na základě detailní analýzy aktuálního technického stavu a požadavků na IT systém Vaší společnosti.

  Síťové zařízení

  Každý provozující podnik potřebuje to či ono síťové vybavení. Mohou to být video monitorovací systémy, síťová úložiště, přepínače, routery, firewally, media konvertory, PoE injektory, měřicí zařízení pro testování parametrů sítě přenosu dat, IP telefony a mnoho dalšího.

  Nabízíme vám široký výběr firemních dodávek aktivních síťových zařízení. Rozsah nabídky zahrnuje všechny potřebné komponenty pro vybudování podnikové informační sítě v různých měřítcích.

  Tyto produkty také používáme ve svých projektech pro implementaci podnikových informačních systémů v rozpočtové a komerční sféře. Potřebné vybavení u nás nakoupíte za konkurenceschopné ceny. Pro objednání vybavení nám zavolejte telefonicky nebo použijte formulář pro zpětnou vazbu s uvedením jména a pozice kontaktní osoby, názvu organizace, preferovaného způsobu komunikace a seznamu dotazů, které vyvstaly.

  Serverové skříně

  Pro spolehlivý provoz serverových a síťových zařízení v podniku jsou vyžadovány serverové skříně a regály. Manažeři malých podniků tyto složky IS (Informačních systémů) často podceňují. Odborníci v oblasti IT však definují skříně a stojany jako důležité z mnoha důvodů: ochrana kabelů a ovládacích prvků před fyzickým nárazem, ochrana proti prachu, konstantní kontrola teploty, systemizované napájení a chlazení, snadná údržba a nasazení.

  Nabízíme širokou škálu komunikačních serverových skříní a otevřených regálů pro jakoukoli aplikaci. Ty se pohybují od malých 420 mm hlubokých 6U nástěnných skříní pro síťová zařízení až po prostorné 47U stojací serverové skříně s užitnou hloubkou 1000 mm. Na přání zákazníka lze skříně vybavit různými typy dveří a koncové spoje (sklo, plech, perforovaný kov).

   

  Kromě skříní a regálů nabízíme širokou škálu doplňkového vybavení a příslušenství: pevné a posuvné police, systémy regulace teploty, montážní sady, zemnící lišty, osvětlovací prvky, nastavitelné, podpěry, válečky a vodítka.

  Komponenty strukturovaných kabelových systémů

  Strukturovaný kabelový systém (SKS) společnosti zajišťuje stabilní a bezproblémovou výměnu dat mezi servery, zařízeními a síťovými klienty. Při absenci SKS může hledání příčiny problému média pro přenos dat trvat velmi dlouho. Manažeři, jejichž podnikání je úzce integrováno s IT, proto na SKS nešetří. 

  Upozorňujeme na širokou škálu komponentů pro budování firemních SKS, včetně: různých typů optických a měděných kabelů, propojovacích panelů, křížů, konektorů, zásuvek, instalačního nářadí, propojovacích kabelů, spojek, kabelových kanálů, vlnitých trubek, spojky, měřicí přístroje a další.

   

  Všechny komponenty mají hygienické certifikáty a jsou vhodné pro použití v obytných a veřejných budovách bez poškození zdraví zaměstnanců. Část námi nabízených komponentů lze použít v certifikovaných SKS se zárukou bezporuchového provozu až 25 let.

  Software

  Jsme připraveni vám nabídnout kvalifikovanou pomoc při nákupu, instalaci a údržbě podnikového softwaru, která zahrnuje: VMware a Hyper-V (Windows Server) pro virtualizaci IT infrastruktury, pracovišť a aplikací.

  Naši odborníci mají zkušenosti s všestrannou implementací a můžete se na nás spolehnout v procesu tvorby nového nebo analýzy efektivity stávajícího podnikového informačního systému.

   

  Jsme v partnerských vztazích s řadou dodavatelů softwaru a můžeme nabídnout otestování produktů, než se rozhodnete zaplatit.